8. Geleneksel Adana Gıda Toptancıları Gecesi

8. Geleneksel Adana Gıda Toptancıları Gecesi
8. Geleneksel Adana Gıda Toptancıları Gecesi
ADANA (AA) - Bu sene 8'incisi gerçekleştirilen "Adana Gıda Toptancıları Gecesi" düzenlendi.Vali Yardımcısı Şükrü Çakır, AK Parti Adana Milletvekili...

ADANA (AA) - Bu sene 8'incisi gerçekleştirilen "Adana Gıda Toptancıları Gecesi" düzenlendi.

Vali Yardımcısı Şükrü Çakır, AK Parti Adana Milletvekili Fatma Güldemet Sarı, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Bekir Sütcü, ?Adana Gıda Toptancıları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Bozan ve Adana'da faaliyet gösteren gıda toptancıları, kentteki bir balo salonunda bir araya geldi.

Bozan, burada yaptığı konuşmada, gıda toptancılarını yılda bir defa da olsa hatırlamak ve aile ortamında bir araya gelebilmek için bu geceyi düzenlediklerini söyledi.

Gecenin düzenlemesinde katkısı bulunanlara teşekkür eden Bozan, "Adanalı büyük üreticiler davalarına sahip çıkmalı ve bu sayede hep birlikte esnaf dayanışmasını gerçekleştirmeliyiz" diye konuştu.

Şarkıcı Mahmut Tuncer'in sevilen şarkılarını seslendirdiği etkinlikte, sanayi ve ticaret odası başkanları ile başarılı işadamlarına plaket sunuldu.