Adana ASKİ çalışmalara başladı

Adana ASKİ çalışmalara başladı
Adana ASKİ çalışmalara başladı
- Başantrenör Artun: "Bize güvenen ve bizden desteklerini esirgemeyen Adanalıları geçen sezon olduğu gibi gururlandırmak istiyoruz"

ADANA (AA) - Kadınlar Basketbol Süper Ligi (KBSL) takımlarından Adana ASKİ, yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, sağlık taramasından geçen sporcuların Adana'da, yeni sezon için çalışmalara başladığı belirtildi.

Açıklamada görüşüne yer verilen başantrenör Kaan Artun, 2015-2016 sezonunu  bugün gerçekleştirdikleri kondisyon ve kuvvet testleri ile açtıklarını kaydetti. Oyuncularla ilgili hazırlanacak olan raporlar doğrultusunda sezon hazırlıklarını hızlandıracaklarını aktaran Artun, şu ifadeleri kullandı:

"Yeni sezonun takımımız ve tüm takımlar için sakatlıksız ve iyi geçmesini diliyorum. Eylülde tempomuzu arttıracağız. İlk etapta yerli oyuncularımızın istediğimiz performansa gelmeleri için çalışacağız. Bu sezon da koyduğumuz tüm hedeflere ulaşmak istiyoruz. Bize güvenen ve bizden desteklerini esirgemeyen Adanalıları geçen sezon olduğu gibi gururlandırmak istiyoruz."

Genel menajer  Fatih Yücel ise antrenmanlara şu an sadece Türk oyuncuların katıldığını belirterek, yabancıların da katılımıyla yeni sezona tüm hızıyla hazırlanacaklarını bildirdi.


  ETİKETLER:

  Basketbol

  ,

  Adana

  ,

  Fatih

  ,

  Yeni Sezon

  ,

  Bugün

  ,

  sezon

  ,

  2015