Adana ASKİ Onursal Başkanı Sözlü:

Adana ASKİ Onursal Başkanı Sözlü:
Adana ASKİ Onursal Başkanı Sözlü:
- "Adana ASKİ, marka olma yolunda ilerliyor ve ilimizin tanıtımına çok büyük katkı sağlıyor. Bu takım, önümüzdeki yıl Avrupa kupalarında da mücadele ederek şehrimizi dünyaya tanıtacak"

ADANA (AA) - Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) takımlarından Adana ASKİ'nin Onursal Başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, takımın marka olma yolunda ilerlediğini, gelecek yıl Avrupa kupalarında da mücadele ederek şehri dünyaya tanıtacağını bildirdi.

Adana ASKİ'yi ziyaret eden Sözlü, Ceyhan ilçesinde belediye başkanı olduğu dönemde Ceyhan Belediyespor'un TKBL'de 12 yıl boyunca mücadele ettiğini anımsattı.

Adana ASKİ'nin, Adana genelini temsil ettiğini belirten Sözlü, şunları kaydetti:

"Takımımızın, özellikle geçtiğimiz haftalarda Türkiye Kupası maçlarında final oynayarak Türkiye ikincisi olması bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Adana ASKİ, marka olma yolunda ilerliyor ve ilimizin tanıtımına çok büyük katkı sağlıyor. Bu takım, önümüzdeki yıl Avrupa kupalarında da mücadele ederek şehrimizi dünyaya tanıtacak. Ben de bu kulübün Onursal Başkanı olarak yönetim kurulunu, teknik kadroyu ve sporcularımızı başarılarından dolayı kutluyorum."

Ziyarette, Asbaşkan Sedat Sözlü ve Genel Menajer Fatih Yücel de hazır bulundu.