Adana ASKİ Spor ile THY işbirliği devam edecek

Adana ASKİ Spor ile THY işbirliği devam edecek
Adana ASKİ Spor ile THY işbirliği devam edecek
ADANA (AA) - Kadınlar Basketbol Süper Lig (KBSL) takımlarından Adana ASKİ Spor Kulübü Genel Menajeri Fatih Yücel, Türk Hava Yolları (THY) Adana...

ADANA (AA) - Kadınlar Basketbol Süper Lig (KBSL) takımlarından Adana ASKİ Spor Kulübü Genel Menajeri Fatih Yücel, Türk Hava Yolları (THY) Adana Müdürlüğünü ziyaret ederek, iki kuruluş arasındaki işbirliğinin süreceğini ifade etti.

Yücel, yaptığı açıklamada, geçen sezon THY Adana Müdürlüğü'nden büyük destek aldığını, işbirliğinin önümüzdeki sezon da devam edeceğini belirtti.

 THY Adana Satış Müdürlüğü görevine getirilen Sait Arslan'a yeni görevinde başarı dileyen Yücel, önceki yöneticiler Fuat Fırat ve Ali Rıza Ergen'e desteklerinden dolayı teşekkürlerini bildirdi.

THY Adana Satış Müdürü Sait Arslan ise ''Adana ASKİ Spor'u geçen yıl yakından takip ettim. Kurumumuzla işbirliği yapılmış bu işbirliğinin önümüzdeki sezon da yapılması için çalışmalara başladık. Bu sezon Adana ASKİ Spor Avrupa kupalarında da ülkemizi temsil edecek. Bundan dolayı kendilerine başarılar diliyorum'' ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  Süper Lig

  ,

  Basketbol

  ,

  Adana

  ,

  THY

  ,

  spor

  ,

  Fatih

  ,

  Avrupa

  ,

  Hava

  ,

  Lig

  ,

  sezon

  ,

  kuruluş