Adana ASKİ Spor'da galibiyet sevinci

Adana ASKİ Spor'da galibiyet sevinci
Adana ASKİ Spor'da galibiyet sevinci
ADANA (AA) - Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Adana ASKİ Spor, Hatay Büyükşehir Belediyesi'ni de yenerek galibiyet serisini...

ADANA (AA) -  Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından Adana ASKİ  Spor , Hatay Büyükşehir Belediyesi'ni de yenerek galibiyet serisini sürdürdü.

Adana ASKİ Spor Asbaşkanı Sedat Sözlü, yaptığı açıklamada, geçen hafta ağırladıkları Hatay Büyükşehir Belediyesi'ni 90-74 yendiklerini kaydetti.

Takımın performansından memnun olduğunu vurgulayan Sözlü, bu hafta deplasmanda Mersin Büyükşehir Belediyesi ile karşılaşacaklarını bildirdi.

Sözlü, çıkışlarını sürdüreceklerini belirterek, ''Sporcularımız ellerinden geleni yapıyor. Hatay Büyükşehir Belediyesi karşısında alınan galibiyet için sporcuları ve teknik kadrodaki arkadaşlarımı kutluyorum. Buradan ayrıca maç ayırt etmeden salonumuzu dolduran taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum. Takımımız birkaç günlük izinin ardından yeniden toplanarak çalışmalara başlayacak'' ifadelerini kullandı.

Adana ASKİ Spor, Mersin Büyükşehir Belediyesi ile ilk devrenin son maçında 25 Ocak Pazar Mersin Edip Buran Spor Salonu'nda karşılaşacak.