Adana ASKİ'de, Samsun Canik Belediyesi maçı hazırlıkları

Adana ASKİ'de, Samsun Canik Belediyesi maçı hazırlıkları
Adana ASKİ'de, Samsun Canik Belediyesi maçı hazırlıkları
ADANA (AA) - Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) takımlarından Adana ASKİ Spor, hafta sonu oynayacağı Samsun Canik Belediyesi maçı hazırlıklarını...

ADANA (AA) -  Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) takımlarından Adana ASKİ Spor , hafta sonu oynayacağı Samsun Canik Belediyesi maçı hazırlıklarını sürdürdü.

Kulüpten yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Adana ASKİ Spor Kulübü Basketbol Şube Sorumlusu Ercan Afşar, Samsun Canik Belediyesi maçı için oyuncularının çalışmalarına Baş  Antrenör Kaan Artun yönetiminde devam ettiklerini belirtti.

Geçen hafta çıktıkları iki maçı da kazanarak haftayı kayıpsız kapattıklarını aktaran Afşar, ''Sıkıştırılmış haftalarda mağlubiyet almadan maç yapmak önemli bir olay. Bu hafta ise ilk devre mağlup olduğumuz Samsun Canik Belediyesi'ni ağırlayacağız. Sıralamadaki yerimiz açısından bu maçtan galip ayrılmak çok önemli. Bu yüzden hafta sonu oynayacağımız maçta Adanalı basketbolseverlerin Menderes Spor Salonu'nu doldurmalarını bekliyoruz'' şeklinde konuştu.

Adana ASKİ Spor - Samsun Canik Belediyesi karşılaşması, Cumartesi saat 16.00'da Menderes spor salonunda oynanacak.


  ETİKETLER:

  Basketbol

  ,

  Türkiye

  ,

  Adana

  ,

  SAMSUN

  ,

  spor

  ,

  maç

  ,

  hafta sonu