Adana ASKİ'ye kötü haber

Adana ASKİ'ye kötü haber
Adana ASKİ'ye kötü haber
- ABD'li oyuncu January'nin sezonu kapatmasının ardından kaptan Nilay Kartaltepe de sakatlığı nedeniyle 3 hafta sahalardan uzak kalacak

ADANA (AA) - Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından Adana ASKİ'de ABD 'li oyuncu Briann January'in ardından kaptan Nilay Kartaltepe de sakatlığı nedeniyle 3 hafta takımdan ayrı kalacak.

Adana ASKİ Genel Menajeri Fatih Yücel, yaptığı yazılı açıklamada, geçen sezon da kadrolarında bulunan ABD'li oyuncu January'nin dizinde kırık olduğunun tespit edilmesi sonucu sezonu kapattığını anımsattı.

Takımın en önemli parçalarından birisi olan January'den gelen kötü haberin şokunu henüz atlatamamışken bir başka sakatlıkla da karşılaştıklarını belirten Yücel, şöyle devam etti:

"Hafta sonu oynanan Basketbolu Geliştirenler Derneği maçının ilk dakikalarında ayak bileğini burkarak oyundan çıkan takım kaptanımız Nilay Kartaltepe'nin yapılan tetkiklerinde ayak bileğindeki iç bağlarında yırtık olduğu ve en az 3 hafta sahalardan uzak kalacağı bildirildi. Ancak tüm bu olumsuzluklara rağmen ligde çıkışa geçmek ve Avrupa 'daki maçlarımıza karşılaşmalarına galibiyetle başlamak istiyoruz."


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Basketbol

  ,

  Adana

  ,

  Fatih

  ,

  Avrupa

  ,

  sezon

  ,

  Uzak

  ,

  hafta sonu