Adana Demirspor Başkanı Aydoğdu:

Adana Demirspor Başkanı Aydoğdu:
Adana Demirspor Başkanı Aydoğdu:
- "Bizim yolumuz 'Süper Lig' yolu, amacımız 20 yıldır yer alamadığımız ve olmamız gereken yerde olmaktır. Pazar günü kulaklarımızı tahriklere kapatalım"

ADANA (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor'un Başkanı Selahattin Aydoğdu, hafta sonu sahalarında Adanaspor ile yapacakları derbi maçta, taraftarlarına tahriklere kapılmamaları uyarısında bulundu.

Aydoğdu, yazılı açıklamasında, geçen hafta deplasmanda oynadıkları Kayserispor maçında kendilerini yalnız bırakmayan taraftara teşekkür etti.

Oyuncular, teknik heyet ve özellikle taraftarın inancıyla 3-0 geriye düştükleri karşılaşmada skoru 3-3'e getirdiklerini, zoru başardıklarını belirten Aydoğdu, "Artık her geçen hafta lig daha da zorlaşıyor. Belki de tarihin en zor ligini yaşıyoruz. Her takımın diğerini yenebildiği ligde, Adana Demirspor olarak yolumuza emin adımlara ilerliyor, ilerlemeye devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Pazar günü seyircileri önünde önemli bir maça çıkacaklarını aktaran Aydoğdu, şunları kaydetti:

"Maç günü Adana Demirspor taraftarlarına yakışır şekilde hareket edelim istiyoruz. Sizlerden tek isteğim, 90 dakika boyunca sadece takımımıza destek olmanız ve rakip takım taraftarlarıyla münakaşaya girmemeniz. İster istemez rakip takım taraftarı sizi tahrik edecektir, lütfen bu tahriklere kapılmadan sadece işimize bakalım. Unutmayalım ki bundan sonra da iç sahada çok önemli maçlarımız olacak, bu maçlar öncesinde çok dikkatli olup, ceza almamamız gerekiyor. Bizim yolumuz 'Süper Lig' yolu, amacımız 20 yıldır yer alamadığımız ve olmamız gereken yerde olmaktır. Pazar günü kulaklarımızı tahriklere kapatalım."