Adana Demirspor Teknik Direktörü Özköylü:

Adana Demirspor Teknik Direktörü Özköylü:
Adana Demirspor Teknik Direktörü Özköylü:
- "Liderin sadece 4 puan gerisindeyiz. Yapacağımız çok ciddi transferlerle sezon sonu taraftarımıza başarımızı kanıtlayacağız"

ADANA (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor'un teknik direktörü Osman Özköylü, "Liderin sadece 4 puan gerisindeyiz. Yapacağımız çok ciddi transferlerle sezon sonu taraftarımıza başarımızı kanıtlayacağız" ifadesini kullandı.

Özköylü, kulübün internet sitesinde yayınlanan yazılı açıklamasında, sahalarında 4-2 kaybettikleri Sivas Belediyespor maçıyla Ziraat Türkiye Kupası'na veda ettiklerini belirtti.

Kupada gruplara kalmaları halinde art arda yapacakları maçlarla sıkıntılı sürece gireceklerini bildiren Özköylü, "Ligdeki durumumuz bizler için çok önemli. Liderin sadece 4 puan gerisindeyiz. Yapacağımız çok ciddi transferlerle sezon sonu taraftarımıza başarımızı kanıtlayacağız. Hep beraber bu mutluluğu yaşayacağız. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın" değerlendirmesinde bulundu.

Ligdeki hedeflerinin kendileri için çok daha önemli olduğunu vurgulayan Özköylü, şunları kaydetti:

"Sivas Belediyespor müsabakasına genç, maçlarımızda çok fazla şans veremediğimiz ve az oynayan oyuncularımızdan kurulu bir kadroyla çıktık. Maçı 4-2 kaybettik. Sivas Belediyespor takımını kutluyorum ancak sahada görev verdiğimiz oyuncularımı daha farklı bir seviyede beklerdim. Yani istediğim performansı göremedim. Ancak, ligdeki geleceğimiz adına çok umutluyum. Takımımızı hedefe ulaştıracak önemli transferler için çalışmalarımıza şimdiden başladık. Söz veriyorum biz bu işi düzelteceğiz. Sezon sonu bunu kanıtlayarak hep beraber sevineceğiz. İçimde kopan fırtınalar Adana Demirspor fırtınasına dönüşecek."