Adana Demirspor Teknik Direktörü Özköylü istifa etti

Adana Demirspor Teknik Direktörü Özköylü istifa etti
Adana Demirspor Teknik Direktörü Özköylü istifa etti
- Kulüp Başkanı Sözlü: "Kayseri Erciyesspor karşısında mazereti olamayacak bir yenilgi sonrası teknik direktörümüz Osman Özköylü bana istifa etmek istediğini iletti. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla bir araya gelip hocamızla yollarımızı ayırdık" - Özköylü: "Ben ve ekibimdeki tüm arkadaşlarımın duaları her zaman için Adana Demirspor için olacaktır"

ADANA (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor'un teknik direktörü Osman Özköylü görevinden istifa etti.

Kulüp başkanı Sedat Sözlü, kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında teknik direktör Osman Özköylü ile sözleşmesinin karşılıklı feshedildiğini belirterek, "Kayseri Erciyesspor karşısında mazereti olamayacak bir yenilgi sonrası teknik direktörümüz Osman Özköylü bana istifa etmek istediğini iletti. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımla bir araya gelip hocamızla yollarımızı ayırdık" ifadelerini kullandı.

Yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelip Özköylü'yle yolların ayrılmasına karar verdiklerini aktaran Sözlü, Osman Özköylü'nün isminin kulüpte her zaman çok güzel bir şekilde anılacağını kaydetti.

Sözlü ayrıca, yerel bir gazetede kendileriyle ilgili asılsız iddialara yer verildiğini, bu konuda suç duyurusunda bulunacaklarını bildirdi.

Osman Özköylü ise bugüne kadar kendisine destek veren herkese teşekkür ettiğini belirterek, "Adana Demirspor taraftarını hiçbir zaman unutmayacağım. Ben ve ekibimdeki tüm arkadaşlarımın duaları her zaman için Adana Demirspor için olacaktır" değerlendirmesinde bulundu.