Adana Demirspor'da sezon açılışına doğru

Adana Demirspor'da sezon açılışına doğru
Adana Demirspor'da sezon açılışına doğru
- Kulüp başkanı Sözlü, Kayserispor ile karşılaşacakları özel maça eski başkanları, yöneticileri, kulübe çeşitli şekilde emeği geçenleri ve taraftarları davet etti - Sözlü: "Birlik ve beraberliğimizi tüm sezona yayarak, 21 yıldan beri beklenen şampiyonluğa ve Süper Lig'e hep beraber kavuşalım"

ADANA (AA) - PTT 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor Kulübü'nün başkanı Sedat Sözlü, 2015-2016 sezonunun açılışı dolayısıyla yarın Kayserispor ile oynayacakları özel maça eski başkanları, yöneticileri, kulübe çeşitli şekilde emeği geçenleri ve taraftarları davet etti.

Sözlü, yazılı açıklamasında, Adana Demirspor'un çok büyük bir camia ve taraftar kitlesine sahip, köklü bir kulüp olduğunu belirtti.

Göreve geldikleri günden bu yana gece gündüz demeden çalıştıklarını vurgulayan Sözlü, şunları kaydetti:

"Bundan sonra da üzerine koyarak çalışmaya devam edeceğiz. Artık yeni bir sezon, yeni bir heyecana 'merhaba' diyeceğiz. Sezon öncesi Kayserispor ile yapacağımız bu özel karşılaşmaya gelip, camia olarak ne kadar güçlü olduğumuzu gösterelim. Maça, eski başkanlarımızı, yöneticilerimizi, kulübe çeşitli şekilde emeği geçen herkesi ve taraftarlarımızı davet ediyoruz. Bu birlik ve beraberliğimizi tüm sezona yayarak, 21 yıldan beri beklenen şampiyonluğa ve Süper Lig'e hep beraber kavuşalım."

Adana 5 Ocak Fatih Terim Stadı'nda oynanacak karşılaşma saat 20.30'da başlayacak.