Adana Demirspor'dan SMS kampanyası

Adana Demirspor'dan SMS kampanyası
Adana Demirspor'dan SMS kampanyası
- Mavi-lacivertliler, kulübe sürekli gelir sağlamak için "mesajın gol olsun" sloganıyla SMS kampanyası başlattı - Kulüp başkanı Sözlü: "Dünyada kulübümüzün saygınlığını arttırmak için çalışıyoruz. Hep berababer el ele vererek, bu kulübü hak ettiği yere getireceğiz"

ADANA (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor, kulübe sürekli gelir sağlamak için "mesajın gol olsun" sloganıyla SMS kampanyası başlattı.

Kampanyanın tanıtımı, Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu'nda, kulübün genel koordinatörü Ali Yücel tarafından yapıldı.

Yücel, kulübün kurumsallaşma süreciyle ilgili bilgi vererek, "mesajın gol olsun" sloganıyla hazırlanan SMS kampanyasının kendilerine büyük katkı sağlayacağını ifade etti.

Taraftarların, "ADS" yazıp 1940'a mesaj yollamaları halinde faturalarına 5 lira yansıyacağını, bunun 4 lirasının kulübe katkı olarak kalacağını bildirdi.

 

- Başkan Sözlü: "Kulübümüzün saygınlığını arttırmak için çalışıyoruz"

 

Tanıtımda konuşan kulüp başkanı Sedat Sözlü ise bugün PTT 1. Lig'de lider olan takımın başkanı olarak konuşma yapmak istediğini ancak bunun da ileride olacağını söyledi.

Kulübü sıkıntılı bir süreçte devraldığını ifade eden Sözlü, "Adana Demirspor olarak Süper Lig yolunda ilerlerken, bu tip faaliyetleri de hayata geçirme çabasında olacağız. İnşallah Süper Lig'e çıkarken de kulüp hem kurumsallaşacak hem de sosyalitesi artacak" diye konuştu.

Sözlü, şunları kaydetti:

"Dünyada kulübümüzün saygınlığını arttırmak için çalışıyoruz. Hep beraber el ele vererek, bu kulübü hak ettiği yere getireceğiz. Passolig kart sayımız biz geldiğimizde 23 bin civarındaydı, şu anda 40 bine doğru ilerliyor. Bu konuda da çalışıyoruz. Bu süreç çok önemli. Lütfen bizden desteğinizi esirgemeyin. Bu takım eninde sonunda, 21 yıl sonra da olsa hedefine ulaşacak."

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de hem Adanaspor'un hem de Adana Demirspor'un Süper Lig'de mücadele etmesini istediğini belirtti. Sözlü, konuşmasının ardından ilk mesajı attı.

Tanıtıma, CHP Adana Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer, Adana Demirspor Teknik Direktörü Osman Özköylü, ilçe belediye başkanları, taraftarlar ve davetliler de katıldı.