Adana Demirspor'dan Süper Lig yolunda birlik çağrısı

Adana Demirspor'dan Süper Lig yolunda birlik çağrısı
Adana Demirspor'dan Süper Lig yolunda birlik çağrısı
ADANA (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirpor'un yönetim kurulu, Spor Toto Süper Lig yolunda camiaya birlik çağrısı yaptı.Kulübün internet...

ADANA (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirpor'un yönetim kurulu, Spor Toto Süper Lig yolunda camiaya birlik çağrısı yaptı.

Kulübün internet sitesinde yönetim kurulu adına yapılan açıklamada, birlik ve beraberliğe en fazla ihtiyaç duyulan ince çizgiden geçildiği vurgulandı.

"Gün, birlik ve beraberlik günüdür. Adana Demirspor, çok büyük bir camiadır. Bu büyük camia kenetlenip, hedefe koşarak gücünü kanıtlayacaktır" ifadelerine yer verilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Matematiksel olarak şampiyonluk yarışının devam ettiği süreçte Bucaspor ve Altınordu'yu yenerek hedefe doğru ilerleyeceğiz. Teknik heyet, futbolcu ve taraftarlara güveniyoruz. Şampiyonluğu direkt yakalayamazsak play-off'ta tek yürek olup, şampiyonluğa koşacağız. Bu büyük camiaya pes etmek, yılmak yakışmaz. Adana Demirspor sevdalılarını bu yolda koşar adımlarla ilerlemeye davet ediyoruz. Süper Lig'e çıkacağız."