Adana Devlet Tiyatrosu, Samsun ve Çorum yolcusu

Adana Devlet Tiyatrosu, Samsun ve Çorum yolcusu
Adana Devlet Tiyatrosu, Samsun ve Çorum yolcusu
- Tiyatro, sosyal sorumluluk projesi kapsamında yazılan "Yarınlara Geç Kalmadan" adlı oyununu Samsun ve Çorum'da sahneleyecek

ADANA (AA) - Adana Devlet Tiyatrosu, uyuşturucu bağımlılığına karşı  sosyal  sorumluluk projesi kapsamında yazılan "Yarınlara Geç Kalmadan" adlı oyununu Samsun 'un Bafra ilçesinde ve Çorum'da sahneleyecek.

Feyzullah Arslan ve Nermin Ertürkmen'in yazdığı, yönetmenliğini Gökhan Doğan'ın yaptığı tek perdelik oyun, 20 ve 21 Ocak'ta Bafralı izleyicilerin, 23 ve 24 Ocak'ta ise Çorumlu sanatseverlerin karşısına çıkacak.

Bir çocuğun hayatının bir anda nasıl değiştiğini ve bu değişimde kimlerin, nerede hata yaptığını anlatan oyunun dekor tasarımı Tansu Liman, kostüm tasarımı Ceren Kahraman, ışık tasarımı Özer Kuşkaya'ya ait.

Oyunun başlıca rollerini Murat Aslan, Özlem Kaya, Yeliz Tekman, Didem Alesoy, Recep Kekil, Dilek Dokumacı, Ozan Sargın, Ömer Bertan, İlhami Özdemir, Meryem Asil, Gülistan Kılınç, Tunahan Çilingir, Selin Erden, Özlem Kılıçaslan, Gürcan Algan, Ercan Uslu ve Vahit Yöney paylaşıyor.

 


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  SAMSUN

  ,

  Oyun

  ,

  sosyal

  ,

  Karşı

  ,

  Liman

  ,

  Aslan