Adana İdmanyurduspor Başkanı Taylancı:

Adana İdmanyurduspor Başkanı Taylancı:
Adana İdmanyurduspor Başkanı Taylancı:
- "Trabzon İdmanocağı maçında sahte lisanslı oyuncu oynama ihtimali var. Konuyu arkadaşlarımız araştırıyor"

ADANA (AA) - Kadınlar 1. Futbol Ligi takımlarından Adana İdmanyurduspor'un başkanı Metin Taylancı, kendi evlerinde 1-0 yenildikleri Trabzon  İdmanocağı maçında rakiplerinde sahte lisanslı oyuncu oynama ihtimali olduğunu, konuyu araştırdıklarını belirtti.

Taylancı, yazılı açıklamasında, takımlarının sahasında oynadıkları maça 3 as oyuncudan yoksun çıktığını, maçta stoper Dilay'ın da sakatlanarak çıkması nedeniyle bir süre eksik oynadıkları karşılaşmayı son dakikalarda yedikleri şanssız bir golle rakiplerine 1-0 yenildiklerini anımsattı.

Maçta iki takımın denk mücadele ettiğini, her şeye rağmen oyuncularını kutladığını ifade eden Taylancı, şunları kaydetti:

"Bu hafta yabancı sporcumuzun oturum izni konusunu bitireceğiz. Lisans işlemlerine başladık. Ayrıca transfer edeceğimiz oyuncu var. İletişim halindeyiz. Hafta sonuna kadar bu iki oyuncumuzun işlemlerini tamamlayıp Karadeniz Ereğli maçına tam kadro çıkacağız. Trabzon İdmanocağı maçında sahte lisanslı oyuncu oynama ihtimali var. Konuyu arkadaşlarımız araştırıyor. Hakemler bu konuyu biliyorlar. Gerekli araştırmadan sonra itirazımızı yapacağız."


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  Adana

  ,

  TRABZON

  ,

  iletişim

  ,

  karadeniz

  ,

  Lisans