Adana Valisi Büyük'ten ziyaretler

ADANA (AA) - Adana Valisi Mustafa Büyük, sebze hali ve şehirlerarası otagarı ziyaret etti.Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Vali Büyük,...

ADANA (AA) - Adana Valisi Mustafa Büyük, sebze hali ve şehirlerarası otagarı ziyaret etti.

Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Vali Büyük, sebze hali ve Adana Şehirlerarası Otogar Müdürlüğü ziyareti kapsamında esnaf, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Otogar Büro Amirliği'nde görev yapan polis memurları, yolcular ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Sebze hali ziyaretinde Çukurova ve Adana'nın Türkiye'nin önemli tarım ve üretim merkezlerinden biri olduğunu belirten Vali Büyük ''Esnaflar, sebzelerini alın teriyle üretmesinin yanında ürünlerin tüketicilere sunulmasında da önemli bir görevi yerine getiriyor'' değerlendirmesinde bulundu.

 

Vali Büyük, Adana Şehirlerarası Otogar Müdürlüğü ziyaretinde, Türkiye'nin metropol kentlerinden olan Adana'da, şehir içi toplu taşımacılık kadar şehirlerarası taşımacılığında da yoğunluk yaşandığını, kamu kurum ve kuruluşları olarak toplumun tüm kesimlerine olduğu gibi tüm esnafın da daima yanında olduklarını kaydetti.