Adana'da polis aracına düzenlenen silahlı saldırı

Adana'da polis aracına düzenlenen silahlı saldırı
Adana'da polis aracına düzenlenen silahlı saldırı
- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Çelik: - "Bu hain saldırılara karşı hepimiz daha güçlü, bir, beraber olarak cevap vereceğiz. Birbirimize daha çok kenetlendikçe bu saldırılarla hedeflenenler amacına asla ulaşamayacak"

ADANA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Adana'da polis aracına yönelik silahlı saldırıya ilişkin, "Bu hain saldırılara karşı hepimiz daha güçlü, bir, beraber olarak cevap vereceğiz. Birbirimize daha çok kenetlendikçe bu saldırılarla hedeflenenler amacına asla ulaşamayacak" değerlendirmesinde bulundu.

Çelik, sosyal medya hesabı Twitter'dan, Dağlıoğlu Mahallesi'ndeki özel hastanenin yakınında ekip aracına motosikletle yaklaşan iki kişi tarafından uzun namlulu silahla ateş açılması sonucu bir polisin şehit olduğu, bir polisin de yaralandığı saldırıyla ilgili mesaj yayımladı.

Şehit polise Allah'tan rahmet dileyen Çelik, "Yaralı polisimize şifa diliyorum. Bu hain saldırılara karşı hepimiz daha güçlü, bir, beraber olarak cevap vereceğiz. Birbirimize daha çok kenetlendikçe bu saldırılarla hedeflenenler amacına asla ulaşamayacak" ifadesini kullandı.