Adanaspor, Denizlispor maçı hazırlıklarına başladı

Adanaspor, Denizlispor maçı hazırlıklarına başladı
Adanaspor, Denizlispor maçı hazırlıklarına başladı
ADANA (AA) - Adanaspor, PTT 1. Lig'in 4. haftasında kendi sahasında Denizlispor ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.Kulüpten yapılan açıklamaya...

ADANA (AA) - Adanaspor, PTT 1. Lig 'in 4. haftasında kendi sahasında Denizlispor ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, Osman Yereşen Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman öncesinde teknik direktör Eyüp Arın futbolcularla toplantı yaparak, karşılaşmanın önemini anlattı.

Koşu ve pas çalışmaları yapılan antrenmana, milli takım kampında bulunan Hayrullah Mert Akyüz, Sabit Hakan Yılmaz ve Emre Uğur Uruç katılmadı.

Açıklamada görüşüne yer verilen orta alan oyuncusu Samican Keskin, lige iyi başlayamamanın takımda moral bozukluğuna neden olduğunu, Denizlispor karşılaşmasıyla çıkış yakalamak istediklerini belirtti.

Milli maç arasını iyi değerlendirmek istediklerini aktaran Samican Keskin, ''Eksiklerimizi ve hatalarımızı göreceğiz. Bu arayı iyi değerlendirmek istiyoruz. Denizlispor maçını kazanıp, iyi bir seri yakalamak istiyoruz'' ifadelerini kullandı.


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  PTT 1. Lig

  ,

  Lig

  ,

  maç