Adanaspor, millileriyle gurur duyuyor

Adanaspor, millileriyle gurur duyuyor
Adanaspor, millileriyle gurur duyuyor
- Teknik sorumlu Arın: "Altyapımızdan yetişen Hayrullah, Uğur ve İrfancan'ın Türk Milli Takımı'nın formasını giyecek olması hepimizi mutlu etti"

ADANA (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Adanaspor'da, 3 futbolcunun Türk Milli Takımı'na çağrılmasının mutluluğu yaşanıyor.

Kulübün yazılı açıklamasına göre, turuncu-beyazlı takım, ligin 25. haftasında, sahasında Denizlispor ile karşılaşacağı maçın hazırlıklarını Osman Yereşen Tesisleri'nde, teknik sorumlu Eyüp Arın idaresinde sürdürdü.

Arın, pazara kadar yoğun tempoda çalışacaklarını ve bazı oyuncularının maç eksiğini gidermek için 21 yaş altı takımlarıyla özel müsabaka oynayacaklarını belirtti.

Milli takıma çağrılan oyuncularının başarılarıyla gurur duyduklarını bildiren Arın, şunları kaydetti:

"Altyapımızdan yetişen Hayrullah, Uğur ve İrfancan'ın Türk Milli Takımı'nın formasını giyecek olması hepimizi mutlu etti. Bundan sonra da inşallah oyuncularımız sürekli çağrılır ve sonunda A Milli Takım kadrosunda yer alırlar. Aynı başarıları Adanaspor forması altında da sürdürmelerini diliyorum."

Kaleci Hayrullah Mert Akyüz, A2 Türk Milli Takımı'na, Emre Uğur Uruç Ümit Milli Takım'a, İrfan Can Eğribayat ise 16 Yaş Altı Türk Milli Takımı'na davet edilmişti.


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  YAŞ

  ,

  PTT 1. Lig

  ,

  A Milli Takım

  ,

  Lig

  ,

  maç