Adanaspor Teknik Direktörü Arın:

Adanaspor Teknik Direktörü Arın:
Adanaspor Teknik Direktörü Arın:
- "Ekibimiz sezon başından bu yana takım olgusunu yarattı. Saha içerisinde de oyunsal ve skorsal anlamda çıtayı yükseltmeye çalıştık"

ADANA (AA) - PTT 1. Lig'de mücadele eden Adanaspor'un teknik direktörü Eyüp Arın, ekibinin sezon başından bu yana takım olgusunu yarattığını, saha içerisinde de oyunsal ve skorsal anlamda çıtayı yükseltmeye çalıştıklarını belirtti.

Arın, yazılı açıklamasında, 2-0 yendikleri Yeni Malatyaspor maçında iyi mücadele ettiklerini, ilk devre durağan geçen bir maçta ikinci yarı oyun üstünülüğünü ele geçirip başarılı olduklarını kaydetti.

Ligde ilk 3 maçta iyi oyunu sonuca yansıtamadıklarını ancak son oynadıkları 3 karşılaşmada 7 puan aldıklarını ifade eden Arın, iyi sonuçlar almaya devam ederek taraftarları memnun ederek tribünleri dolduracaklarını belirtti.

Arın, "Ekibimiz, sezon başından bu yana takım olgusunu yarattı. Saha içerisinde de oyunsal ve skorsal anlamda çıtayı yükseltmeye çalıştık. Her hafta üzerine koyarak oynamaya devam edeceğiz. Uzun bir yol içerisindeyiz. 34 haftayı da başarıyla geçmek istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Arın, bu haftaki Kayseri Erciyesspor maçının hiç kolay olmayacağını, bu maç öncesi rakibin artı ve eksilerini ortaya koyacaklarını ve her hafta kazanmak için mücadele verdiklerini kaydetti.