Adanaspor'da Giresunspor maçı hazırlıkları

Adanaspor'da Giresunspor maçı hazırlıkları
Adanaspor'da Giresunspor maçı hazırlıkları
- Turuncu-beyazlı futbolcu Sabit Hakan Yılmaz: "Göztepe karşılaşmasından takım olarak gereken dersleri çıkardık. Giresunspor maçına odaklanmış durumdayız"

ADANA (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Adanaspor, Giresunspor ile yapacağı maçın hazırlıkları sürdürdü.

Geçen hafta sahasında Göztepe'ye 2-0 yenilen turuncu-beyazlılar, Osman Yereşen Tesisleri'nde, teknik direktör Eyüp Arın yönetiminde antrenman yaptı.

Çalışma öncesi futbolcularla kısa bir toplantı yapan Arın, Giresunspor karşılaşmasıyla ilgili çeşitli uyarılarda bulundu. 

Öte yandan Adanasporlu futbolcu Sabit Hakan Yılmaz, yaptığı açıklamada, Göztepe maçında takım olarak kötü oynadıklarını belirterek, kaybettikleri için üzgün olduğunu kaydetti.

Kaybetmeye tahammül edemeyen bir yapısı olduğunu anlatan Sabit Hakan Yılmaz, "Göztepe karşılaşmasından takım olarak gereken dersleri çıkardık. Giresunspor maçına odaklanmış durumdayız. Bu maça iyi hazırlanıp sahadan iyi bir skorla ayrılmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

Futbolcu Cem Özdemir ise kariyerindeki ilk kırmızı kartı Göztepe karşılaşmasında gördüğünü bildirerek, kartın haksız olduğunu savundu.