Adanaspor'da Karşıyaka hazırlıkları sürüyor

Adanaspor'da Karşıyaka hazırlıkları sürüyor
Adanaspor'da Karşıyaka hazırlıkları sürüyor
ADANA (AA) - Adanaspor, PTT 1. Lig'in 10. haftasında 30 Ekim Cuma günü yapacağı Karşıyaka maçının hazırlıklarını sürdürdü. Kulüpten yapılan...

ADANA (AA) - Adanaspor, PTT 1. Lig'in 10. haftasında 30 Ekim Cuma günü yapacağı Karşıyaka maçının hazırlıklarını sürdürdü. 

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, sahasında Karşıyaka'yı konuk edecek olan turuncu-beyazlı ekip, Osman Yereşen Tesisleri'nde teknik direktör Eyüp Arın yönetiminde yaklaşık 1,5 saat çalıştı.

Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, 5'e 2 top kapma ve pres çalışmasıyla devam etti. Şut çalışmalarıyla süren antrenman, dar alanda gerçekleştirilen çift kale maçla tamamlandı.

Ailevi sorunları bulunan Ahmet Dereli'nin katılmadığı antrenmanda, ayağında ağrı hisseden Brezilyalı defans oyuncusu Didi de takımdan ayrı çalıştı.

 

- Altındağ'ın yaş günü 

 

Adanaspor'un orta saha oyuncusu Tevfik Altındağ yeni yaşını takım arkadaşlarıyla kutladı.

Tesislerin toplantı salonunda organize edilen sürpriz doğum günü kutlaması karşısında çok mutlu olan Altındağ, pastadaki mumları üfleyerek, takım arkadaşlarının tebriklerini kabul etti.

Adanaspor forması giydiği için çok mutlu olduğunu ifade eden Altındağ, takım arkadaşlarına bu kutlamayı hazırladıkları için teşekkür etti.