Adanaspor'un ikinci yarı hazırlıkları

Adanaspor'un ikinci yarı hazırlıkları
Adanaspor'un ikinci yarı hazırlıkları
ADANA (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Adanaspor, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya'da sürdürdü.Kulübün yazılı açıklamasına göre, sezonun ikinci...

ADANA (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Adanaspor, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya 'da sürdürdü.

Kulübün yazılı açıklamasına göre, sezonun ikinci yarısına Antalya Belek'te hazırlanan turuncu-beyazlılar, çalışmalarına çift idmanla devam etti.  Sabah taktiksel, öğleden sonra da koordinasyon ağırlıklı çalışan Adana ekibinde Tiago, Olcay Turhan ve Ahmet Dereli'nin de kampa katılması ile kadro tamamlandı.

Teknik direktör Güvenç Kurtar, antrenman öncesi futbolcularla toplantı yaparak kamp hakkında bilgi verdi. Taktiksel çalışmada oyunu sık sık durduran Kurtar, futbolcuları uyardı.

Almanya 'da tedavi gören Olcay Turhan'ın durumunun iyiye gittiği, kaptan Merthan Açıl'ın takımdan ayrı koştuğu, antrenman eksiği bulunan Ozan Tahtaişleyen'in ise yardımcı antrenör Erdoğan Yılmaz nezaretinde çalıştığı belirtildi.

Turuncu-beyazlı takımın ilk hazırlık maçını, cumartesi günü Azerbaycan ekibi Gabala ile oynayacağı kaydedildi.

Öte yandan, Teknik Direktör Güvenç Kurtar ve futbolcular, Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürüttüğü proje için röportaj verdi.