AK Parti Adana Milletvekili Küçükcan:

AK Parti Adana Milletvekili Küçükcan:
AK Parti Adana Milletvekili Küçükcan:
- "AK Parti hükumetleri insan odaklı bir siyaset yürütüyor. Bu, millet nezdinde takdirle karşılanıyor ve 1 Kasım'daki seçimlerinde tek başımıza iktidara geleceğimize inanıyorum"

ADANA (AA) - AK Parti Adana Milletvekili Talip Küçükcan, " AK Parti hükumetleri insan odaklı bir siyaset yürütüyor. Bu, millet nezdinde takdirle karşılanıyor ve 1 Kasım'daki seçimlerinde tek başımıza iktidara geleceğimize inanıyorum" ifadesini kullandı.

Küçükcan, yazılı açıklamasında, seçim çalışmaları kapsamında Tatlı Hayat Engelli Bakım Merkezi'ni ziyaret ederek incelemelerde bulunduğunu belirtti.

Merkezin faaliyetleri hakkında yetkililerden bilgi alan Küçükcan, engelli ve bakıma muhtaç vatandaşlara sunulan hizmetleri yerinde inceledi.

Kalacak başka yeri olmadığı için devletine sığınan bir vatandaşın, "Size burada nasıl bakılıyor?" sorusuna "Bize bebek gibi bakılıyor" şeklinde cevap verdiğini belirten Küçükcan, şunları kaydetti:

"Güçlü devlet,  sosyal devlet anlayışıyla vatandaşlarını sokakta bırakmaz. AK Parti hükumetleri insan odaklı bir siyaset yürütüyor. Bu, millet nezdinde takdirle karşılanıyor ve 1 Kasım'daki seçimlerinde tek başımıza iktidara geleceğimize inanıyorum. Kurulacak yeni hükumet de sosyal politikalara ayıracağı kaynağı artıracaktır."