AK Parti Adana Milletvekili Ünüvar:

AK Parti Adana Milletvekili Ünüvar:
AK Parti Adana Milletvekili Ünüvar:
- "Ceyhan, ipek yolu güzergahı eşliğinde Kerkük- Yumurtalık ve BTC boru hatlarıyla dünyanın önemli bir enerji koridoru haline gelecektir"

ADANA (AA) - AK  Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, Ceyhan ilçesinin ipek yolu güzergahı eşliğinde Kerkük- Yumurtalık ve BTC boru hatlarıyla dünyanın önemli bir enerji koridoru haline geleceğini söyledi.

Ünüvar, Öğretmenevinde meslek odaları ve sivil toplum kuruluş temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen toplantıda, partilerinin milletin her kesimine hitap eden bir seçim beyannamesi hazırladığını belirtti.

AK Parti 'nin seçim kazandıkça ülkeye kazandıran parti olduğunu vurgulayan Ünüvar, şunları söyledi:

"Milletimizin her bireyine, gençlisine, yaşlısına, evlisine, işçisine ve çiftçisine geçmişte olduğu gibi desteklerimiz sürecektir. Milletimizin daha sosyal ve ekonomik alanda  iyi yerlere gelmesi için geçmişte olduğu gibi bundan sonrada devam edeceğiz. Ceyhan bizim için önemli bir ilçe olduğunu tekrar tekrar vurguluyorum. Dünya'nın petrol havzası olarak bilinen Ceyhan' a yatırımlarımız devam edecektir. Ceyhan, ipek yolu güzergahı eşliğinde Kerkük- Yumurtalık ve BTC boru hatlarıyla dünyanın önemli bir enerji koridoru haline gelecektir."

Ünüvar, ilçede yeni devlet hastanesi inşaatının devam ettiğini, yeni Emniyet Müdürlüğü binası yapımına da kısa sürede başlanacağını kaydetti.

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk de toplu konut yapımına kısa sürede başlanacağını, kentsel dönüşüm çalışmalarının devam ettiğini belirtti.