AK Parti'den CHP Adana il yönetimine ziyaret

AK Parti'den CHP Adana il yönetimine ziyaret
AK Parti'den CHP Adana il yönetimine ziyaret
ADANA (AA) - AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni ile Milletvekili Necdet Ünüvar, yönetime yeni seçilen CHP Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut ve...

ADANA (AA) - AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni ile Milletvekili Necdet Ünüvar, yönetime yeni seçilen  CHP Adana İl Başkanı Burhanettin Bulut ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.

CHP Adana İl Başkanı Bulut, ziyarette yaptığı açıklamada, siyasette zaman zaman gerilimli anların yaşandığını, bu durumun aşılması gerektiğini belirtti.

Türkiye 'de siyasetin bugüne dek şiddet odaklı yapılmasından dolayı birçok kişinin zarar gördüğünü anlatan Bulut, ''Yerel siyasette daha sağlıklı bir dil kullanılabilmeli. Adana'da hem partiler hem de il başkanları arasında bir gerginliğin olmaması sevindirici. Adana'nın geleceğine katkı sağlayabilmek için bu düzeyi korumak ve geliştirmek, siyasette çıtayı yükseltmek gerekiyor. İl başkanları olarak siyasetçilere örnek olmalıyız'' ifadelerini kullandı.

Bulut'a görevinde başarılar dileyen AK Parti Adana İl Başkanı Yeni de kavgadan, hiç kimsenin bir şey elde edemeyeceğini, siyasetin çirkinleştirilmemesi gerektiğinin kaydetti.

Yeni, 7 Haziran'da yapılacak milletvekilliği seçimlerinde Adana'yı düşünen, Adana'nın menfaati için çalışacak ve dertleriyle dertlenecek kişilerin milletvekili olması gerektiğini sözlerine ekledi.

AK Parti Adana Milletvekili Ünüvar ise bu yarışta tüm siyasetçilerin ortak paydasının ''Hizmet'' olması gerektiğini belirterek ''İktidarıyla muhalefetiyle tüm siyasetçilerin memleketin ileriye gitmesine katkı sunması gerek'' ifadelerini kullandı.