AK Partili Küçükcan, Kayserililerle buluştu

AK Partili Küçükcan, Kayserililerle buluştu
AK Partili Küçükcan, Kayserililerle buluştu
ADANA (AA) - AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Talip Küçükcan, Adana'daki Kayserililerin buluşma noktası olan Kayseri Erciyes Anadolu Derneği'ni...

ADANA (AA) - AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Talip Küçükcan, Adana'daki Kayserililerin buluşma noktası olan Kayseri Erciyes Anadolu Derneği'ni ziyaret etti.

Küçükcan ile birlikte AK Parti Adana milletvekili adayı İbrahim Dölek ve beraberlerindeki partililer de dernek merkezine geldi.

Dernek Başkanı Ahmet Şahin, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Şahin, pazar günleri düzenledikleri kahvaltı programlarına isteyen herkesin katılabileceğini belirterek, "Sizleri derneğimizde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Adana'da çok sayıda Kayserili var. Bir çoğu derneğimizin faaliyetlerine katılıyor. Özellikle okullar açıldıktan sonra pazar sabahları dernek merkezimizde temiz havada kahvaltı yapıyoruz. Sizleri de hemşehrilerimizi de her zaman bekleriz" diye konuştu.

Prof. Dr. Talip Küçükcan da Kayserililerin Türkiye 'de ve dünyada ayrı bir yeri olduğunu, kendisinin üniversite yıllarında hayırsever Kayserililerin düzenlediği organizasyonlara katılmaya başladığını, o tarihten beri Kayseri insanını gıpta ile takip ettiğini söyledi.

Dernek üyeleriyle tanışıp ülke ve kentin problemleri hakkında sohbet eden Küçükcan, milletvekili seçilmeleri halinde parti farkı gözetmeden herkesle Adana ve Türkiye menfaatine olan her işte birlikte hareket edeceklerini kaydetti.

Dernek Başkanı Şahin, Küçükcan'ı ayda bir düzenledikleri yemekli "Kayseri Buluşmaları" toplantısına da davet etti.