AK Parti'nin 14. kuruluş yıl dönümü

AK Parti'nin 14. kuruluş yıl dönümü
AK Parti'nin 14. kuruluş yıl dönümü
- AK Parti Adana İl Başkanı Yeni: ''AK Parti ile Türkiye büyüyor, AK Parti ile ülkemiz güçleniyor''

ADANA (AA) -  AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Türkiye'nin AK Parti'yle büyüyüp güçlendiğini belirtti.

Yeni, AK Parti'nin 14. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında, partisinin 14 yıldır, milletin gösterdiği istikamette yoluna devam ettiğini ifade etti.

Ak kadrolar olarak, yola çıktıkları ilk günden itibaren millete hizmetkar olduklarını ve bundan sonra da öyle olmaya devam edeceklerini aktaran Yeni şunları kaydetti:

''14 Ağustos 2001'de kurucu genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, ak kadrolar olarak milletimizle bu yola çıktık. İleri demokrasi, büyük ekonomi , lider ülke olma adına samimi bir niyetle çıktığımız bu yolda 14'üncü yılımızı çok şükür tamamladık. Sessiz yığınların sesi olan partimiz, milletimizin verdiği destekle 2001'den bu yana sürekli büyümeye devam etmiştir. AK Parti ile Türkiye büyüyor, AK Parti ile ülkemiz güçleniyor.''

Türkiye'nin AK Parti ile karanlık dönemlerden aydınlığa kavuştuğunu belirten Yeni birlik ve beraberliği bozmadan, hedeflerini sağlam ve güvenli adımlarla yine milletle birlikte atmaya devam edeceklerini ifade etti.