AK Parti'nin Adana mitingine doğru

AK Parti'nin Adana mitingine doğru
AK Parti'nin Adana mitingine doğru
- AK Parti Adana İl Başkanı Yeni: "İri olmak için, diri olmak için, birlik ve beraberlik için kadirşinas hemşehrilerimizi cumartesi günü İstasyon Meydanı'nda gerçekleştireceğimiz büyük buluşmaya davet ediyoruz"

ADANA (AA) - AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, cumartesi günü düzenlenecek ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun katılacağı mitinge vatandaşları davet etti.

Yeni, yazılı açıklamasında, Başbakan Davutoğlu'nun katılımıyla 13.30'da İstasyon Meydanı'nda gerçekleştirilecek "büyük buluşmada" Adanalıların, tüm Türkiye ve dünyaya bir kez daha mesaj vereceğini belirtti.

Miting hazırlıklarının tamamlandığını bildiren Yeni, şunları kaydetti:

"Türkiye'de huzur ve istikrarın devamı için, hızla gelişen ve kalkınan bir Türkiye için, birlik için, beraberlik, kardeşlik, huzur ve barış için, çok daha müreffeh bir Türkiye hedefi için Adanalı hemşehrilerimizi mitingimize bekliyoruz. Vesayetin hiçbir türünün olmadığı, dün olduğu gibi bugün de milli ve manevi değerlerle örülü, milletin köle değil, efendi olarak kabul edildiği yeni bir iktidar dönemini arzu edenleri mitingimize bekliyoruz. İri olmak için, diri olmak için, birlik ve beraberlik için kadirşinas hemşehrilerimizi cumartesi günü İstasyon Meydanı'nda gerçekleştireceğimiz büyük buluşmaya davet ediyoruz."