Aladağ'da Tiyatro Gösterisi

Aladağ'da Tiyatro Gösterisi
Aladağ'da Tiyatro Gösterisi
ADANA (AA) - Aladağ Atatürk Orta Okulu Tiyatro Kulübü tarafından hazırlanan "Şen Şakrak" isimli oyun Aladağ İmam Hatip ortaokulu Konferans Salonunda...

ADANA (AA) - Aladağ  Atatürk Orta Okulu Tiyatro Kulübü tarafından hazırlanan "Şen Şakrak" isimli oyun  Aladağ İmam Hatip ortaokulu Konferans Salonunda sergilendi.

Okul Müdürü Mustafa Adıyaman, yıl sonu etkinlikleri kapsamında Türkçe Öğretmeni Fatma Adıyaman rehberliğinde 5, 6 ve 7. sınıflardan oluşan tiyatro kulübü öğrencileri ile beraber zorlu geçen senenin stresini atmak ve sınavlar öncesinde biraz moral bulmak için bu etkiliği düzenlediklerini belirtti.

Türkçe Öğretmeni Fatma Adıyaman "2. merkezi ortak sınavlarda öğrencilerimizin üzerindeki sınav stresini azaltmak için güldürü ağırlıklı tiyatro gösterisi hazırladık. Umarım öğrencilerimize moral ve motivasyon olur. Bu gösteriyi düzenlememizde bize yardımcı olan tüm idarecilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Programı Aladağ Kaymakamı Ahmet Ziya Filizer, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Ünal Güder, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aktaş, okul müdürleri, öğretmenler ile öğrenci ve veliler izledi.