AYTÜDER'den ziyaretler

AYTÜDER'den ziyaretler
AYTÜDER'den ziyaretler
ADANA (AA) - Aladağ Gönüllüleri Yörük Türkmenler Derneği (AYTÜDER) yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Ahmet Ziya Filizer ile Belediye Başkanı Mustafa...

ADANA (AA) - Aladağ Gönüllüleri Yörük Türkmenler Derneği (AYTÜDER) yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Ahmet Ziya Filizer ile Belediye Başkanı Mustafa Akgedik'i ziyaret etti.

Kaymakam Filizer'i makamında ziayret eden dernek heyetin Başkanı Murat Aktaş, derneklerinin bir hemşehri derneği olduğunu, herhangi bir siyasi amaç gütmediğini söyledi. Aktaş, "Amaç birliği yaptık. Aladağ'a hizmet noktasında hiç bir siyasi görüşe takılmadan milli ve manevi değerlerimizi yaşatarak, yaptığımız etkinliklerle kültürümüzü gelecek nesillere aktaracağız" dedi

Belediye Başkanı Mustafa Akgedik de ziyarette göreve geldiklerinden buyana hak ettiği hizmeti yeterince alamayan ilçenin sorunlarını çözmeye çalıştıklarını belirtti.

Heyet, ayrıca Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Ahmet Rıza Müftüoğlu, ?İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aktaş, İlçe Emniyet Amiri Başkomiser Soner Baykan,  Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Yunus Demircioğlu ile siyasi parti temsilciliklerini ziyaret etti.