Bakan Sarı'dan şehit ailesine ziyaret

Bakan Sarı'dan şehit ailesine ziyaret
Bakan Sarı'dan şehit ailesine ziyaret
- Çevre ve Şehircilik Bakanı Sarı, Mardin'de şehit olan Piyade Uzman Çavuş Ergün Karaca'nın Adana'daki ailesini ziyaret etti

ADANA (AA) - Çevre ve Şehircilik Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Mardin'in Artuklu ilçesinde askeri personeli taşıyan servis aracına yönelik terör saldırısında şehit olan Piyade Uzman Çavuş Ergün Karaca'nın Kozan ilçesindeki ailesini ziyaret etti.

Bakan Sarı, Yüreğir Belediyesi'ni ziyaret ederek belediye başkanı Mahmut Çelikcan ile bir süre basına kapalı görüştükten sonra ilçedeki kentsel dönüşüm alanında incelemede bulundu, esnafla sohbet etti.

Bir vatandaşın, kanalizasyon kokusundan rahatsız olduğunu belirtmesi üzerine Sarı, konuyla ilgileneceklerini ve bu sıkıntıyı çözüme kavuşturacaklarını, bölgede kentsel dönüşüm çalışması yapılacağını söyledi.

Bakan Sarı, beraberinde Vali Mustafa Büyük ile Kozan ilçesinde, dün toprağa verilen Piyade Uzman Çavuş Ergün Karaca'nın Postkabasakal Mahallesi'ndeki ailesinin evine geldi.

Burada, şehidin annesi 75 yaşındaki Nadire Karaca ve kardeşlerine başsağlığı dileyen Sarı, ardından AK Parti Kozan İlçe Başkanlığını da ziyaret etti.