Belediye başkanından gazi uzman çavuşa ziyaret

Belediye başkanından gazi uzman çavuşa ziyaret
Belediye başkanından gazi uzman çavuşa ziyaret
ADANA (AA) - Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, terör örgütünün 15 Ağustos'ta Bingöl'deki mayınlı saldırısında yaralanan Uzman Çavuş Muzaffer...

ADANA (AA) - Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, terör örgütünün 15 Ağustos 'ta Bingöl'deki mayınlı saldırısında yaralanan Uzman Çavuş Muzaffer Kar'ı baba evinde ziyaret etti.

Akgedik, ziyarette yaptığı konuşmada, şehit ailelerinin ve gazilerin her türlü ihtiyaçlarına yardımcı olmak için çaba gösterdiklerini belirterek, "Vatanımızı korumak için canı pahasına görev yapan silahlı kuvvvetlerimize Allah güç, kuvvet versin. Hain tuzaklarla kahraman askerlerimizi şehit eden, gazi eden hain terör örgütü elemanlarına bu millet hak ettiği cevabı verecektir" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Akgedik, "Yaralandığım günden bugüne kadar devletimin gücünü, milletimin şefkatini hep yanımda hissettim. Bu duyguyu hissetmek bana her şeyden daha önemliydi. Tedavim tamamlanır tamamlanmaz, hemen birliğime dönerek vatanımı korumak için görevime kaldığım yerden devam edeceğim. Her şey vatan için" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  Bingöl

  ,

  şehit

  ,

  Belediye

  ,

  Vatan

  ,

  ağustos

  ,

  kar