Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü, muhtarları dinledi

Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü, muhtarları dinledi
Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü, muhtarları dinledi
ADANA (AA) - Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk,  muhtarların sorunlarını dinledi.Kozan...

ADANA (AA) - Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk,  muhtarların sorunlarını dinledi.

Kozan Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kozan'da belediyeye ait olan SODES Düşler Alemi tesislerinde düzenlenen istişare toplantısına, MHP  il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, MHP Adana milletvekili adayları ile kırsal ve merkez mahalle muhtarları katıldı.

Yaptıkları çalışmalar ve belediyecilik hizmetleri hakkında muhtarlara bilgi veren  Sözlü ve Öztürk, muhtarların taleplerini ve sorunlarını dinleyerek görüş alışverişinde bulundu.

Adana Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin Kozan'da yürüttüğü çalışmalara da değinen Başkan Sözlü, Göller Yaylasında başlatılan içme suyu projesi ve yol çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

Başkan Öztürk ise Adana Büyükşehir Belediyesi ile ortak yürütülen çalışmaların, kırsal ve merkez mahallelerde muhtarlarının istekleri doğrultusunda yerine getirildiğini dile getirdi.