Ceyhan Belediyesi yol yapım çalışmaları

Ceyhan Belediyesi yol yapım çalışmaları
Ceyhan Belediyesi yol yapım çalışmaları
ADANA (AA) - Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Namık Kemal ve İstiklal Mahalleleri'nde sürdürülen yol yapım çalışmalarını inceledi.Başkan...

ADANA (AA) - Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, Namık Kemal ve İstiklal Mahalleleri'nde sürdürülen yol yapım çalışmalarını inceledi.

Başkan Öztürk, incelemenin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, asfalt çalışmalarının kısa sürede tamamlanarak yolun hizmete açılacağını söyledi. 

İlçenin gelişmesi ve daha sağlıklı bir yapıya taşınması için planlama çalışmaları yaptıklarını ifade eden Öztürk şöyle konuştu;

"Yaz dönemi asfalt çalışmalarımız başlattık. Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerimiz, Namık Kemal ve istiklal mahallelerimizde asfalt dökmeye başladılar. En işlek bölgelerden başlamak kaydıyla belirlenen program dahilinde ihtiyaç duyulan bölgelere asfalt dökmeye devam edeceğiz. Bunun yanı sıra kilit parke yol çalışmalarımız da sürmektedir. Sorumluluk alanımıza giren bölgelerde vatandaşlarımızı tozlu ve bozuk yollardan kurtarmak için ekiplerimizle gece gündüz çalışacağız." 

Sıcak asfalt çalışmasına büyük önem verdiklerini ifade eden Öztürk, vatandaşların rahat ve huzurlu bir ortamda yaşamaları için çalışmaların devam edeceğini vurguladı.


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  Belediye

  ,

  Gece

  ,

  başkan

  ,

  namık kemal

  ,

  sıcak