Ceyhan belediyesi'nden "Hoş geldin bebek" projesi

Ceyhan belediyesi'nden "Hoş geldin bebek" projesi
Ceyhan belediyesi'nden "Hoş geldin bebek" projesi
ADANA (AA) - Ceyhan Belediyesi tarafından başlatılan "Hoş Geldin Bebek " projesi kapsamında 6 ay içerisinde doğan 250 bebeğe çeşitli hediyeler...

ADANA (AA) - Ceyhan Belediyesi tarafından başlatılan "Hoş Geldin Bebek " projesi kapsamında 6 ay içerisinde doğan 250 bebeğe çeşitli hediyeler verildi.

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, başlattıkları kampanya çerçevesinde yeni doğan bebeklerin ailelerini ziyaret ettiklerini belirtti.

Yeni doğum yapan aileleri ziyaret etmek ve ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla 5 kişilik bir ekip kurduklarını belirten Öztürk, şöyle konuştu:

''Ekonomik sıkıntısı olan ailelerin ihtiyaçlarının karşılanması ve yeni doğan bebeklerin her türlü masraflarının karşılanması için kurduğumuz ekiple birlikte ziyaretlerimiz devam ediyor. Ekibimiz, doğum yapan aileleri ilk olarak hastanelerde ziyaret edip, sonra evlerine misafir olup Ceyhan Belediyesi'nin yanlarında olduğunu göstermeye çalışıyoruz. Vatana ve millete hayırlı bir evlat yetiştirmelerini istiyoruz. Ailenin sıkıntıları varsa hayır çarşısı vasıtasıyla çözüyoruz.''

Proje kapsamında 250 aileye ulaştıklarını belirten Öztürk, bebeklerin ihtiyaçlarının yanı sıra annelere de çeşitli hediyeler verildiğini kaydetti.


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  Belediye

  ,

  Kampanya

  ,

  Proje