Ceyhan'da 6 bin vatandaşa giyim yardımı

Ceyhan'da 6 bin vatandaşa giyim yardımı
Ceyhan'da 6 bin vatandaşa giyim yardımı
ADANA (AA) - Ceyhan Belediyesi ihtiyaç sahibi 6 bin vatandaşa giyim yardımında bulundu.Kültür ve Sosyal İşler Koordinatörü Kübra Öztürk, belediyenin...

ADANA (AA) - Ceyhan Belediyesi ihtiyaç sahibi 6 bin vatandaşa giyim yardımında bulundu.

Kültür ve Sosyal İşler Koordinatörü Kübra Öztürk, belediyenin Hayır Çarşısı Birimi tarafından hazırlanan giyim malzemelerinin 6 bin vatandaşa dağıtıldığını belirtti.

Ekonomik durumu iyi olmayan aileleri tespit ederek giyim yardımın yapıldığını vurgulayan Öztürk, şunları kaydetti:

"Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk'ün talimatı doğrultusunda 10 günden bu yana hayırseverler tarafından hayır çarşısı birimine gönderilen birinci veya ikinci el ürünler titizlikle hazırlanıp vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz. Ekonomik durumu iyi olmayan vatandaşımız buraya gelip beden ve ölçülerine uygun ihtiyaçlarını gidermektedir. "Biz hayra uzanan eliniz olalım" sloganıyla çıktığımız bu yolda hayırseverlerden büyük destek alıyoruz. Bu bayramda şehit ve öksüz ailelerimizin ile bir takım dernekler vasıtasıyla gelen ihtiyaç sahiplerine ekibimiz ilgilenip giydiriyoruz. Özellikle buraya gelen insanların gerçek ihtiyaç sahibi olduğunu tespit etmek için gayret gösteriyoruz."

 


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  şehit

  ,

  Belediye

  ,

  kültür

  ,

  sosyal