Ceyhan'da bayramlaşma töreni

Ceyhan'da bayramlaşma töreni
Ceyhan'da bayramlaşma töreni
ADANA (AA) - Ceyhan Belediyesi ve İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde bayramlaşma programına protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.Ceyhan Belediye Başkanı...

ADANA (AA) - Ceyhan Belediyesi ve İlçe Emniyet Müdürlüğü 'nde bayramlaşma programına protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Ceyhan Belediye Başkanı Alemdar Öztürk ve Eşi Kübra Öztürk, belediye personeli, vatandaşlar ve katıalımcılarla bayramlaştı. Törene katılan Kaymakam Mustafa Ünlüsoy, İlçe Garnizon Komutanı Binbaşı Murat Kütükçü, İlçe Emniyet Müdürü Bülent Tırnaksız, Ziraat Odası Başkanı Muhammet Bulut ve Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can vatandaşlarla bayramlaşarak sohbet etti.

Kaymakam Ünlüsoy, Emniyet Müdürü Tırnaksız daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün Asayiş Büro Amirliği toplantı salonundaki bayramlaşma programına katıldı. Ünlüsoy, polislerin büyük fedakarlıkla vatandaşın iyi bir bayram geçirmeleri için çalıştıklarını belirterek, görev yaptığı sırada kendilerini her türlü olumsuzluklara karşı daha duyarlı davranmalarını istedi.