Ceyhan'da hayırseverden eğitime destek

Ceyhan'da hayırseverden eğitime destek
Ceyhan'da hayırseverden eğitime destek
ADANA (AA) - Ceyhan İlçesinde hayırsever baba ve oğul bir okula 20 adet bilgisayar ve yaklaşık bin 500 adet kitap bağışında bulundu.İsmail-Ayşe Önük...

ADANA (AA) - Ceyhan İlçesinde hayırsever baba ve oğul bir okula 20 adet bilgisayar ve yaklaşık bin 500 adet kitap bağışında bulundu.

İsmail-Ayşe Önük Ortaokulu'nda düzenlenen tören halk oyunları ekibinin gösterileriyle başladı. Törende konuşan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Memduh Topuz, Hayırsever Baba Muharrem ve oğlu  Hüseyin Uçar tarafından okula 20 adet bilgisayar ve kütüphaneye yaklaşık bin 500 kitap bağışında bulunduğu belirtti.

Ceyhan'da eğitime hayırseverlerin katkısının büyük olduğunu belirten Topuz, şöyle konuştu; " Ceyhanlı hayırseverlerimiz özellikle eğitime verdikleri destek ile diğer ilçelerimize örnek oluyorlar. Ceyhan'da eğitim seviyesi oldukça yüksek ve eğitimdeki bu çıta her yıl daha da yükseliyor. Eğitimdeki bu başarıda hayırseverlerimizin de şüphesiz çok büyük katkısı var. Tüm hayırseverlerimize eğitime verdikleri bu desteklerden dolayı şükranlarımı sunuyorum"

Hayırsever Hüseyin Uçar ise öğrencilerin eğitimleri konusunda her türlü destek vermeye devam edeceklerini, Ceyhan'daki okulların ihtiyaçlarının giderilmesi ve imkanlarının yükseltilmesi için hayırseverlerin destek olmalarını istedi.

Konuşmaların ardından okulun kütüphane ve bilgisayar odasının açılış kurdelesini Müdür Topuz, Hayırsever Baba Muharrem ve oğlu  Hüseyin Uçar, Okul Müdürü Ercan Barut yaptı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Eğitime destek veren Hayırsever Baba Muharrem ve oğlu Hüseyin Uçar'a el işlemeli tablo hediye etti.

 


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  kitap

  ,

  Hediye

  ,

  Bilgisayar

  ,

  Okul

  ,

  ilçe

  ,

  eğitim