Ceyhan'daki "Umudun adı çocuk" projesi

Ceyhan'daki  "Umudun adı çocuk" projesi
Ceyhan'daki  "Umudun adı çocuk" projesi
ADANA (AA) - Ceyhan ilçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen "Umudun adı çocuk" projesi kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilere giyim ve kırtasiye...

ADANA (AA) - Ceyhan ilçe Emniyet Müdürlüğü tarafından yürütülen "Umudun adı çocuk " projesi kapsamında ihtiyaç sahibi öğrencilere giyim ve kırtasiye yardımında bulunuldu.

Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Emniyet Müdürlüğündeki törende gençleri olumsuz davranışlardan uzak tutmak amacını taşıyan proje çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Proje kapsamında çeşitli okullardan belirlenen ihtiyaç sahibi 34 öğrenciye giyim ve kırtasiye yardımında bulunulduğu belirten Ünlüsoy, şunları söyledi:

"Emniyet müdürlüğümüz halkın huzuru ve güvenini sağlamanın yanı sıra bu tür sosyal faaliyetlerle gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için mücadele ediyorlar. Gençlerimizi geleceğe hazırlamakta emniyet birimlerimiz de büyük destek sağlıyor. Ekonomik durumu iyi olmayan gençlerimizin eğitim görmeleri için her türlü ihtiyaçlarının karşılanmasında destek olmaya devam ediyoruz. Duyarlı davranışlardan dolayı emniyet teşkilatına teşekkür ediyor, başarılarının devamını dilerim."

Törende Ünlüsoy, Ceyhan Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Tarsuslu ve İlçe Emniyet Müdürü Bülent Tırnaksız hazırlanan giyim ve kırtasiye paketlerini öğrencilere teslim etti.