ÇÜ Devlet Konservatuvarı bale öğrencilerinden gösteri

ÇÜ Devlet Konservatuvarı bale öğrencilerinden gösteri
ÇÜ Devlet Konservatuvarı bale öğrencilerinden gösteri
ADANA (AA) - Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Devlet Konservatuvarı Bale Anasanat Dalı yarı zamanlı ve tam zamanlı öğrenciler tarafından yıl sonu gösterisi...

ADANA  (AA) -  Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) Devlet Konservatuvarı Bale Anasanat Dalı yarı zamanlı ve tam zamanlı öğrenciler tarafından yıl sonu gösterisi düzenlendi.

ÇÜ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, iki ayrı gecede düzenlenen gösteride toplamda 40 koreografi solo ve grup danslar olarak seyircilere sunuldu.

ÇÜ Devlet Konservatuvarı Bale Anasanat Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Seda Ayvazoğlu, öğrencilerinin her yıl aşama kaydederek ilerlediğini, bu durumun kendisini mutlu ettiğini belirterek öğrencilerini ileride dünyaca ünlü sahnelerde görmeyi istediğini ifade etti.

Gösteri sonrasında ÇÜ Devlet Konservatuvarı Müdürü Doç. Dr. Hakan Çuhadar sahneye çıkarak Bale Anasanat Dalı'ndan Yrd. Doç. Dr. Seda Ayvazoğlu, Öğretim Görevlisi Liliya Petrova, Öğretim Görevlisi Julia Ignatova, Öğretim Görevlisi Aynur Kanber ve Öğretim Görevlisi Nevin Arıkoğlu'nu tebrik etti.