Engelli taraftardan doğum gününde Adana Demirspor'a ziyaret

Engelli taraftardan doğum gününde Adana Demirspor'a ziyaret
Engelli taraftardan doğum gününde Adana Demirspor'a ziyaret
ADANA (AA) - Doğuştan bedensel engelli Bora Bıçakçı, doğum gününde PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor'un tesislerini ziyaret etti.Kulübün resmi...

ADANA (AA) - Doğuştan bedensel engelli Bora Bıçakçı, doğum gününde PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor'un tesislerini ziyaret etti.

Kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, Bıçakçı, annesi Mehtap, kardeşi İrem ve Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Asbaşkan Ali Duran Karakaya ile kulübün tesislerini ziyaret ederek, futbolcular ve yöneticilerle görüştü.

Bora ve beraberindekileri Adana Demirspor Asbaşkanı Muzaffer Emin Yumuşak, Sportif Direktör Samet Aybaba ve yönetim kurulu üyesi Şevket Aydoğdu ile futbolcular karşıladı.

Doğum gününde Adana Demirspor tesislerine gelen Bıçakçı, tuttuğu takımın futbolcuları ve yöneticileriyle görüşerek büyük mutluluk yaşadı.

Bora Bıçakçı'nın annesi Mehtap, "Bora için Adana Demirspor en büyük mutluluk. Maçları çok yakından takip ediyor. Adana Demirspor galip gelirse o çok mutlu. Demirspor onda bir farklı dünya . Kulübümüzü en iyi yerlerde görmek istiyor, başarılar diliyoruz" ifadelerini kullandı.

Bora, mavi-lacivertli futbolcularla fotoğraf çektirdi.