Futbol: PTT 1. Lig

Futbol: PTT 1. Lig
Futbol: PTT 1. Lig
- Adana Demirspor Basın Sözcüsü Gülcan: "Kalan maçlarımızı da kazanarak Süper Lig'e yükselmek istiyoruz"

ADANA (AA) - PTT 1. Lig takımlarından Adana Demirspor'un basın sözcüsü Tamer Gülcan, kalan maçları kazanarak  Süper Lig 'e yükselmek istediklerini söyledi.

Gülcan, AA muhabire, 6-0 yendikleri Orduspor maçında çok iyi mücadele ettiklerini anlattı. Süper Lig'e emin adımlarla ilerlediklerini ifade eden Gülcan, "Orduspor maçının da bir final maçı olduğunun farkındaydık. Birçok futbolcumuz bu maçta kendini gösterdi. Tüm futbolcuları tebrik ediyorum. Kalan maçlarımızı da kazanarak Süper Lig'e yükselmek istiyoruz" diye konuştu.

Gülcan, farklı galibiyetin takımdaki moral ve motivasyonu üst seviyeye çıkardığına dikkati çekerek, şunları söyledi:

"Bu moral ve motivasyonla Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına çıkacağız. Bu maçta da başarılı bir performansla yolumuza devam etmek istiyoruz. Artık her maçımız final. Önümüzdeki haftayı da 3 puanla kapatırsak yakın rakiplerimizle puan farkını açarız."

Takımdaki birlik ve beraberliğin üst seviyede olduğunu anlatan Gülcan, bu devam ettiği sürece Süper Lig'e daha kolay yükselebileceklerini ifade etti.

Gülcan, bu hafta sahalarında Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile oynayacakları maçın hayati önem taşıdığını belirterek, taraftarı desteğe çağırdı.