Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nden gazilere destek

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nden gazilere destek
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nden gazilere destek
ADANA (AA) - Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, gazilerin spor tesislerden yararlanmaları konusunda gerekli kolaylığı...

ADANA (AA) - Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak, gazilerin spor tesislerden yararlanmaları konusunda gerekli kolaylığı göstereceklerini belirtti.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, İl Müdürü Ataşbak, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle Türkiye Harp Malulü Şehit ve Dul Yetimler Derneği Başkanı Melahat Ongun ile gazileri makamında kabul etti.

Gazilerin isteklerini yerine getirmek için ellerinden gelen desteği sağlamaya hazır olduklarını belirten Ataşbak, şunları kaydetti:

''Gazilerimizin sosyal hayatına devam etmeleri çok önemli. Bizler her konuda destek olmak için buradayız. Gazilerin hakkını ödeyemeyiz. Spor tesislerimizden yararlanmaları konusunda gerekli kolaylığı göstereceğiz. Onlara kapımız 24 saat açık.''

Ziyarette, Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Halit Yılmazel, gaziler Cüneyt Kaya, Ayhan Binboğa, Ahmet Işık, Resul Arık ve Cem İrik de hazır bulundu.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Adana

  ,

  şehit

  ,

  spor

  ,

  eylül

  ,

  sosyal