Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
ADANA (AA) - AK Parti Milletvekili Necdet Ünüvar, 1 Kasım genel seçimi çalışmaları kapsamında Yumurtalık ilçesini ziyaret etti.Ünüvar, AK Parti...

ADANA (AA) - AK Parti Milletvekili Necdet Ünüvar, 1 Kasım genel seçimi çalışmaları kapsamında Yumurtalık ilçesini ziyaret etti.

Ünüvar, AK Parti Yumurtalık İlçe Başkanlığı binasında, yeni katılanların partilerini güçlendireceklerini belirtti. Daha sonra limana geçen Ünüvar, balıkçı barınağının adının da artık bundan sonra balıkçı limanı olarak değiştirildiği söyledi.

Limanı yenileyeceklerini anlatan Ünüvar, "Burada esas sizlere söylemek istediğim Yumurtalık'ta bir marinanın olmayışı. İşte biz bunu Yumurtalık'ta gerçekleştireceğiz. Projemiz hazır. Allah izin verirse en kısa zamanda gerçekleştireceğiz. Destek sizden hizmet bizden. Şimdiden yeni Marina yat limanınız hayırlı olsun" dedi.

Yumurtalık Balıkçılık Kooperatifi Başkanı Musa Vay da geç de olsa projenin hazırlanmasının kendilerini mutlu ettiğini belirterek, proje gerçekleştiğinde ilçenin turizm potansiyelinin artacağını kaydetti.