Genel seçimlere doğru

Genel seçimlere doğru
Genel seçimlere doğru
- AK Parti Adana 4. sıra milletvekili adayı Küçükcan: "Paralel yapı ve geleneksel vesayetçiler, muhalefeti koordine ediyor"

ADANA (AA) - AK Parti Adana 4. sıra milletvekili adayı Talip Küçükcan, "paralel yapı" ve geleneksel vesayetçilerin muhalefeti koordine ettiğini belirtti.

Küçükcan, yazılı açıklamasında, muhalefetin "paralel yapı"nın verdiği talimatları uygulamak adına 7 Haziran için kolları sıvadığını bildirdi.

Muhalefetin, ülkenin çıkarları için zerre kadar bir kaygı gütmediğini vurgulayan Küçükcan, şunları kaydetti:

" Ülke adına tek bir projesi olmayanların ülkemizi teslim etmek istedikleri odaklardan birisi 'paralel yapı', diğeri de geleneksel vesayet odaklarıdır. 'Paralel yapı ve geleneksel vesayetçiler, muhalefeti koordine ediyor. 13 yıllık istikrarın önüne geçmek için yapılan bu çalışmaların temel amacı, Türkiye 'nin bağımsız çalışma yürütmemesi, bölgede etkin güç haline gelmemesi içindir. Aslında fotoğrafın tamamını görebilenler için bütün meselenin bu olduğu aşikardır. Muhalefetin tamamı maalesef bu şer odaklarına anlamlı mesajlar veriyor. O mesaj da 'merak etmeyin biz, içte de dışarıda da size teslimiz' diyorlar. Açık çek halinde bunun teminatını veriyorlar. Muhalefetin sürekli dillendirdiği seçim bildirgelerinin anlamı, 'biz size taşeronluk yaparız' demenin teminatı niteliğindedir. Biz, 79 yılda yapılamayanları 13 yılda yapınca bu, bazılarını rahatsız etti."