Genel seçimlerin ardından

Genel seçimlerin ardından
Genel seçimlerin ardından
- AK Parti Adana Milletvekili Ünüvar: "AK Parti, bu ülkenin en büyük umududur"

ADANA (AA) - AK Parti Adana Milletvekili Necdet Ünüvar, partisinin Tufanbeyli, Saimbeyli ve Feke ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek, seçimde gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Seçimlerin ardından teşekkür ziyaretlerine Tufanbeyli ilçesinden başlayan Ünüvar, teşkilat mensuplarıyla bir araya gelerek, seçim sonuçlarını değerlendirmelerde bulundu.

Ardından Saimbeyli ilçesine geçen Ünüvar, ilçe yöneticileriyle esnafı ziyaret etti, vatandaşlarla sohbet etti. Ünüvar, daha sonra Feke ilçe teşkilatı mensuplarıyla buluştu.

AK Parti 'nin 4. defa genel seçimden birinci parti çıktığını, bunun çok önemli bir sonuç olduğunu belirten Ünüvar, " Türkiye 'de birinci olduk, Adana'da da birinci parti olduk. Bütün teşkilatlarımız çok yoğun çalıştı. Gönül arzu ederdi ki tek başına iktidar olalım, ama olmadı. Bundan sonra partimizin yetkili kurumları geniş istişarelerle sonucu değerlendirecekler ve önümüzdeki dönemle ilgili gerekli adımları atacaklar" ifadelerini kullandı.

Ünüvar, güçlü bir şekilde çalışmalara yeniden başlayacaklarını bildirerek, şunları kaydetti:

"AK Parti, bu ülkenin en büyük umududur. Millet bizden yeni hizmetler bekliyor, başladığımız hizmetleri bitirmemizi bekliyor. Hayat devam ediyor. Seçmen, 'AK Parti'ye tek başına iktidar vermedim, ama AK Parti olmadan da sağlıklı bir hükümet kurulamaz' diyor. Şu anda sahadayız. Değerlendirmelere devam edeceğiz. Bizim için en şerefli görev bu millete hizmet etmektir. Milletle teması bırakmayacağız. Halk dokunan, temas eden siyasetçi istiyor. Biz de bu doğrultuda devam edeceğiz. Teşkilatın bütün kademeleriyle sahada olmaya devam edeceğiz. Türkiye'yi daha ileriye götürmek için vargücümüzle çalışacağız."

Siyasette temas, tebessüm ve tahammülün çok önemli olduğunu aktaran Ünüvar, "Vatandaşa temas edeceksiniz, tebessüm edeceksiniz, gerektiğinde tahammül edeceksiniz. Bunları yaparsanız takdir ve teşekkür alırsınız, yapamazsanız siyasette başarılı olamazsınız. AK Parti bu ülkenin en büyük umududur. Bizler daha güçlü şekilde gelebilmek için çok daha fazla çalışmalıyız. Bu milletin bizden çok büyük beklentileri var, o yüzden durmak yok, hep birlikte yürümeye, koşmaya devam" ifadelerini kullandı.