Karaisalı'da yol çalışmaları

Karaisalı'da yol çalışmaları
Karaisalı'da yol çalışmaları
ADANA (AA) - Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, görev süresinin sonuna kadar yolların genişletileceğini, vatandaşların ulaşımının güvenli...

ADANA (AA) - Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, görev süresinin sonuna kadar yolların genişletileceğini, vatandaşların ulaşımının güvenli şekilde sağlanacağını söyledi.

Aslan, AA muhabirine, Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa yürüttükleri yol çalışmasının devam ettiğini, Kızıldağ yaylası ile Esentepe, Ciğer Kalesi, Lahanalık, Gökülü Yurdu- Pozantı arası devam eden çevre yolu açma ve genişletme çalışmalarını yerinde incelediğini belirtti.

Vatandaşların en iyi hizmeti alabilmesi için çalışmalarını gece gündüz demeden sürdürdüklerini ifade eden Aslan, şunları söyledi:

"Görev süremizin  sonuna kadar yolları genişletecek, vatandaşların ulaşımını güvenli şekilde sağlayacağız. Şu an itibariyle Kuzgun Mahallesi asfaltlama çalışması devam etmekte olup, yakın zamanda burayı da vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Ayrıca Hacıkırı Mahallesi ve Tarsus'a bağlı Kuşçular Mahallesi arası 6 kilometre yol genişletme ve şarampol çalışması bittikten sonra yakın zamanda asfaltlayarak vatandaşlarımızın hizmetine açacağız. Yine ilçemiz Farsak Mahallesinde araçların geçişinde zorlandığı noktalara istinat duvarı örerek dar yolları genişletmeye çalışıyoruz. Karapınar Mahallesinde 3 ayrı noktada yol genişletme ve istinat duvarı örme çalışması yapılıyor. Yeni Mahallede istinat duvarı örme çalışması tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur. İlçemizde hizmet veren bazı kurum ve kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda gerekli destekler sağlanıyor."