Kozan Belediyesi hizmetleri

Kozan Belediyesi hizmetleri
Kozan Belediyesi hizmetleri
ADANA (AA) - Kozan Belediyesi'nin Karacaoğlan Mahallesi'ndeki merkez halk pazarında genişletme ve düzenleme çalışması yaptığı bildirildi.Belediyeden...

ADANA (AA) - Kozan Belediyesi'nin Karacaoğlan Mahallesi'ndeki merkez halk pazarında genişletme ve düzenleme çalışması yaptığı bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, alt yapı çalışmalarına aralıksız devam eden belediye ekipleri, Karacaoğlan Mahallesi'ndeki merkez kapalı pazar yeri civarında görüntü kirliliğine neden olan alanda genişletme ve  çevre düzenlemesi yaptı.

Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı Şantiye Şefliği ekipleri, Belediye Başkanı Musa Öztürk'ün talimatıyla merkez pazar yerinin altyapı eksiğini tamamladı ve 6 bin metre kare kilit parke çalışması gerçekleştirdi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Öztürk, altyapı, parke ve çevre düzenlemesi tamamlanan pazar yerindeki yeni alanın üzerinin de kapatılarak esnafın yaz-kış olumsuz hava şartlarından etkilenmeden daha geniş bir alanda satış yapabilir duruma getirileceğini, vatandaşların da daha rahat edeceğini kaydetti.

Öztürk, şu ifadeleri kullandı:

"Cuma ve pazar, vatandaşımızın yoğun ilgi gösterdiği halk pazarlarımıza ev sahipliği yapan alanın daha modern bir görünüme kavuşturulması için altyapı çalışmalarımızla eksikleri tamamladık. Bundan sonraki etapta üzerini kapatacağız. Pazar yerindeki genişletme çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Yürüttüğümüz çalışmalarda hem esnafımızın hem de vatandaşımızın pazar yeri ile ilgili taleplerini karşılama arzusundayız. Buradaki esnaflarımız ve alışverişe gelen halkımız huzur içerisinde alışverişini yapacak. Burası Kozan halkına yakışır bir yer olacak. Biz ne söz verdiysek harfiyen yerine getireceğiz, kimsenin şüphesi ve endişesi olmasın."


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  Karacaoğlan

  ,

  çevre

  ,

  Belediye

  ,

  Pazar

  ,

  Modern

  ,

  Hava

  ,

  kış