Kozan Belediyesinin çalışmaları

Kozan Belediyesinin çalışmaları
Kozan Belediyesinin çalışmaları
ADANA (AA) - Kozan Belediyesi tarafından  22 sokakta kilitli parke çalışması başlatıldığı bildirildi.Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Fen...

ADANA (AA) - Kozan Belediyesi tarafından  22 sokakta kilitli parke çalışması başlatıldığı bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Fen İşleri Müdürlüğü şantiye ekipleri, Karacaoğlan Mahallesinde 12 sokakta parke döşeme çalışmalarını tamamlamalarının ardından çalışmalarına Türkeli Mahallesinde 22 sokakta devam ediyor.

Kozan Belediye Başkanı Musa Öztürk, kısıtlı imkanlara rağmen Kozan'ın merkezdeki ve kırsaldaki tüm mahallelerine hizmet götürmeye çalıştıklarını kaydetti.

Göreve geldikleri günden bu yana mahallerin yol ve altyapı sorunlarını çözmeye çalıştıklarını belirten Öztürk, "Küçük ve dar olan sokaklarımızda da parke taşı uygulaması yapıyoruz. Kısa süre önce Karacaoğlan Mahallemizin 12 sokağını tamamlayan ekiplerimiz Türkeli Mahallemizde de 22 sokakta çalışmalara başladı. Hizmet kalitemizi düşürmeden ilçemizin en ücra mahallelerine kadar vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda hizmet üretmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

 


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  Karacaoğlan

  ,

  Belediye

  ,

  hizmet